Investigationem, consilium, fabricare et operas machinarum FDY, POY, HOY et HOY, et tin...
Haec machina spheara dedicatum est exemplar machinae machinae maximae. Specialiter adhibitum est ad filamentum summi roboris producendum PLA. Nulla institutione opus est, quod cochleae extrudentis, sentinam metering, trabem nere, trabis aerem extinguere, systema nent-finire, godet scutellas, deomm calidorum, condiciones aeris et systematis electronici in unum contrahere. Potest adhiberi post vim connectens et aerem compressum.
| Princeps Fortitudo PLA nauclerus adstare Machina | |
| Exemplar | SF-04 |
| Materia | PET, PA6, PA66, PP aliaque materia |
| Processus | UDY, POY, MOY, FDY |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension (L*W*H)mm | 3800mm×4000mm×2700mm |
| Pondus | 6000kg |
| No. de Bobbin | 1~6 |
| Max Curva Volo (Mechanical) | 5500m/min |
| Curva Celeritate (Opus) | 1500m/min~5000m/min |
| Modus percurre | Birotor Wing Thread Guide |
| Screw | Screw 1: φ25mm,L/D: 28:1 Screw 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Quantitates Godet | 3 |
| drawing theatrica | 1-4 scaena |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Air exstingue camera Area | 200mm×900mm |
| Compositum | 10 Hot Godets(Φ220mm×280mm) |
| Automatic | Auto Modus |
| calefactio Methodi | Vapor Jacket, Inductio Calefactio, Non-contactus Thermometriae |
| Max Temperature | 240℃,±1℃ |
| Potestas | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Plura VideA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Plura Vide1. Introductio: Quare PHA est altera Breakthrough in Fiber Materias Contra restrictiones materiarum globalium et scoporum neutralitatis carb...
Plura VideIntroductio: Nova Fibra postulata in Aetate Sport et Hotel Ex athleisura globali inclinatio acti, postulatio medica et sanitatis textilia crescens...
Plura Vide