Investigationem, consilium, fabricare et operas machinarum FDY, POY, HOY et HOY, et tin...
Haec machina lanificii est praecipuum genus machinae lanificii quae unum ex cochleis in geminum cochlearum systematis ad co- rotundum triplici cochleæ extrudero gyratur, quae cum mollis cursus instruitur, et materia mixta sine caruncula pensari potest. Investigationes maxime convenit, inceptis et universitatibus chemicis fibris inspiciendis processibus formandis variarum materiarum, ut PET, PA, PP et PLA.
| Provecta nauclerus confla adstare Machina | |
| Exemplar | SF-05 |
| Materia | PET, PA6, PA66, PP aliaque materia |
| Processus | UDY, POY, MOY, FDY |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension (L*W*H)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Pondus | 5000kg |
| No. de Bobbin | 1~2 |
| Max Curva Volo (Mechanical) | 5500m/min |
| Curva Celeritate (Opus) | 300m/min~5000m/min |
| Modus percurre | Percurre Guide |
| Quantitates Godet | 3 |
| drawing theatrica | 1-2 scaena |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Screw | Screw 1:φ25mm,L/D:28:1 Screw 2:Homodromous 3 cochleae φ25mm,L/D:48:1 |
| Air exstingue camera Area | 200mm×900mm |
| Compositum | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm)and 3 Separator Rolls(Φ110mm×280mm) |
| Automatic | Semi-auto (Auto modus praesto) |
| calefactio Methodi | Vapor Jacket, Inductio Calefactio, Non-contactus Thermometriae |
| Max Temperature | 240℃,±1℃ |
| Potestas | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Plura VideA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Plura Vide1. Introductio: Quare PHA est altera Breakthrough in Fiber Materias Contra restrictiones materiarum globalium et scoporum neutralitatis carb...
Plura VideIntroductio: Nova Fibra postulata in Aetate Sport et Hotel Ex athleisura globali inclinatio acti, postulatio medica et sanitatis textilia crescens...
Plura Vide