Investigationem, consilium, fabricare et operas machinarum FDY, POY, HOY et HOY, et tin...
Haec machina spheara est versio upgraded et emendato. Instructus e sequela birotoris alarum ductoris genus plene viscum automaticum (libitum ad plene automatice viscum cum duce lustrali). Suprema armorum magnitudo relativa alta est, cum altitudine trium tabulatorum 5 metrorum appropinquantium. Aer exstinguitur cubiculi area 200cm*1800cm est, et filum refrigerans operatio praeclara est.
| Nylon 66 Industrial Yarn Gubernator adstare Machina | |
| Exemplar | SF-03 |
| Materia | PET, PA6, PA66, PP aliaque materia |
| Processus | UDY, POY, MOY, FDY |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension (L*W*H)mm | 3000mm×3000mm×6000mm |
| Pondus | 7000kg |
| No. de Bobbin | 1~6 |
| Max Curva Volo (Mechanical) | 5500m/min |
| Curva Celeritate (Opus) | 1500m/min~5000m/min |
| Modus percurre | Birotor Wing Thread Guide |
| Screw | Screw 1: φ25mm,L/D: 28:1 Screw 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Quantitates Godet | 4 |
| drawing theatrica | 1-4 scaena |
| Diameter de Spinneret | φ85mm |
| Air exstingue camera Area | 200mm×1800mm |
| Compositum | 10 Hot Godets(Φ220mm×280mm) |
| Automatic | Auto Modus |
| calefactio Methodi | Vapor Jacket, Inductio Calefactio, Non-contactus Thermometriae |
| Max Temperature | 240℃,±1℃ |
| Potestas | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Plura VideA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Plura Vide1. Introductio: Quare PHA est altera Breakthrough in Fiber Materias Contra restrictiones materiarum globalium et scoporum neutralitatis carb...
Plura VideIntroductio: Nova Fibra postulata in Aetate Sport et Hotel Ex athleisura globali inclinatio acti, postulatio medica et sanitatis textilia crescens...
Plura Vide