Investigationem, consilium, fabricare et operas machinarum FDY, POY, HOY et HOY, et tin...
Praemium gubernator machinae telarum conflat est upgrade versionis nostrae vexillum gubernatoris apparatus machinae liquefaciunt. Late applicari potest in variis investigationis scientificis institutis, universitatibus et chemicis fibris artifices lanificii.
Core Specifications:
Exstingue cubiculum aeris : 200cm 900cm
Extrusio & Drawing System: Didymus-cochlea extruder cum quinque paria calidum godets et III separator rotulis
·Hactio facultas: 1-4 scaena trahens flexibile compositum.
· Semi-automatic genus auriculae lepus winder ad libitum upgrade ut plene ipso viscum percurrere duce vel birotor cornu fito duce)
| Premium Gubernator Confluat adstare Machina | |
| Exemplar | SF-02 |
| Materia | PET, PA6, PA66, PP aliaque materia |
| Processus | UDY, POY, MOY, FDY |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension (L*W*H)mm | 3000mm×3000mm×2700mm |
| Pondus | 6000kg |
| No. de Bobbin | 1~2 |
| Max Curva Volo (Mechanical) | 5500m/min |
| Curva Celeritate (Opus) | 300m/min~5000m/min |
| Modus percurre | Percurre Guide |
| Screw | Screw 1: φ25mm,L/D: 28:1 Screw 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Quantitates Godet | 3 |
| drawing theatrica | 1-4 scaena |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Air exstingue camera Area | 200mm×900mm |
| Compositum | 10 Hot Godets(Φ220mm×280mm |
| Automatic | Semi-auto (Auto modus praesto) |
| calefactio Methodi | Vapor Jacket, Inductio Calefactio, Non-contactus Thermometriae |
| Max Temperature | 240℃,±1℃ |
| Max Power | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Plura VideA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Plura Vide1. Introductio: Quare PHA est altera Breakthrough in Fiber Materias Contra restrictiones materiarum globalium et scoporum neutralitatis carb...
Plura VideIntroductio: Nova Fibra postulata in Aetate Sport et Hotel Ex athleisura globali inclinatio acti, postulatio medica et sanitatis textilia crescens...
Plura Vide