Investigationem, consilium, fabricare et operas machinarum FDY, POY, HOY et HOY, et tin...
Gubernator multi-functionalis flexibilis adstare Machina evolvit Jiaxing Shengbang Equipment Mechanicae Co, Ltd., annos experientiae integrantes in campo chemico fibra nere et systematis integrationis technologiae fabricandae. Haec machina polyester (PET), nylon (PA6, PA66), polypropylene (PP), necnon materiae medicae gradus ut PET, PA, PP.
Ut exemplar machinae sphearae fundamentalis, illud lineamenta facit;
·Aeris exstingue thalamum; 200 cm 900 cm
· Didymus cochlea extrusionem system
Tria paria calida godets (includunt unum- quodque de Deo calido et volumine separato), cum 1-2 tractione scaenicorum.
·Semi-automatic winder (Libitum upgrade ut plene ipso viscum percurrere dux vel birotor cornu filum dux)
| Standard Nauclerus confla adstare Machina | |
| Exemplar | SF-01 |
| Materia | PET, PA6, PA66, PP aliaque materia |
| Processus | UDY, POY, MOY, FDY |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension (L*W*H)mm | 2000mm×3100mm×2700mm |
| Pondus | 5000kg |
| No. de Bobbin | 1~2 |
| Max Curva Volo (Mechanical) | 5500m/min |
| Curva Celeritate (Opus) | 300m/min~5000m/min |
| Modus percurre | Percurre Guide |
| Screw | Screw 1: φ25mm,L/D: 28:1 Screw 2: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Air exstingue camera Area | 200mm×900mm |
| Compositum | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm)and 3 Separator Rolls(Φ110mm×280mm) |
| Quantitates Godet | 3 |
| drawing theatrica | 1-2 scaena |
| Automatic | Semi-auto (Auto modus praesto) |
| calefactio Methodi | Vapor Jacket, Inductio Calefactio, Non-contactus Thermometriae |
| Max Temperature | 240℃,±1℃ |
| Potestas | 60KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Plura VideA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Plura Vide1. Introductio: Quare PHA est altera Breakthrough in Fiber Materias Contra restrictiones materiarum globalium et scoporum neutralitatis carb...
Plura VideIntroductio: Nova Fibra postulata in Aetate Sport et Hotel Ex athleisura globali inclinatio acti, postulatio medica et sanitatis textilia crescens...
Plura Vide