Investigationem, consilium, fabricare et operas machinarum FDY, POY, HOY et HOY, et tin...
Haec machina lanificii dedicata est suturas absorbabiles PGA medicinae, et multas alias materias trahere potest.
Core Specifications:
· Extrusio & Drawing System: Single-cochleum extruder cum quinque paria calidum godets
·Dactio facultatem: 1-2 scaena trahens cum flexibili compositione.
Bobbins quantitas: 1-6 bobbins
| PGA Nauclerus confla adstare Machina | |
| Exemplar | SF-08 |
| Materia | PGA, PLA, PET、PA6, PA66、PP aliaeque materias |
| Processus | FDY |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension (L*W*H)mm | 2000mm×3000mm×3800mm |
| Pondus | 6000kg |
| No. de Bobbin | 1~6 |
| Max Curva Volo (Mechanical) | 4500m/min |
| Curva Celeritate (Opus) | 1000m/min~3500m/min |
| Modus percurre | Percurre Guide |
| Screw | Screw : φ25mm,L/D: 28:1 |
| Quantitates Godet | 3 |
| drawing theatrica | 1-4 scaena |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Air exstingue camera Area | 200mm×900mm |
| Compositum | 10 Hot Godets(Φ220mm×280mm) |
| Automatic | Auto Modus |
| calefactio Methodi | Vapor Jacket, Inductio Calefactio, Non-contactus Thermometriae |
| Max Temperature | 240℃,±1℃ |
| Potestas | 150KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Plura VideA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Plura Vide1. Introductio: Quare PHA est altera Breakthrough in Fiber Materias Contra restrictiones materiarum globalium et scoporum neutralitatis carb...
Plura VideIntroductio: Nova Fibra postulata in Aetate Sport et Hotel Ex athleisura globali inclinatio acti, postulatio medica et sanitatis textilia crescens...
Plura Vide