Investigationem, consilium, fabricare et operas machinarum FDY, POY, HOY et HOY, et tin...
Haec machina lanificii est machina tri-partita cum area 200cm*900cm aeris exstingui cubiculi. Tres cochleae cum tribus paribus godetis calidis (quisque consistit in deo calido et in volumine separato). Instructus cum semi-automatico visco ( optional upgrade ut plene latis viscum cum duce traverso vel birotore alae filo ductore), summus processus curvis velocitas usque ad 5000 metrorum per minute attingere potest..
| Tri-component nauclerus confla adstare Machina | |
| Exemplar | SF-07 |
| Materia | PET, PA6, PA66, PP aliaque materia |
| Processus | UDY, POY, MOY, FDY |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension (L*W*H)mm | 3000mm×3100mm×2700mm |
| Pondus | 6000kg |
| No. de Bobbin | 1~2 |
| Max Curva Celeritate | 5500m/min |
| Curva Celeritate (Opus) | 300m/min~5000m/min |
| Modus percurre | Percurre Guide |
| Screw | Screw 1: φ25mm,L/D: 28:1 Screw 2: φ25mm,L/D: 28:1 Screw 3: φ25mm,L/D: 28:1 |
| Quantitates Godet | 3 |
| drawing theatrica | 1-2 scaena |
| Diameter Spinneret | φ85mm |
| Air exstingue camera Area | 200mm×900mm |
| Compositum | 3 Hot Godets(Φ220mm×280mm)and 3 Separator Rolls(Φ110mm×280mm) |
| Automatic | Semi-auto (Auto modus praesto) |
| calefactio Methodi | Vapor Jacket, Inductio Calefactio, Non-contactus Thermometriae |
| Max Temperature | 240℃,±1℃ |
| Potestas | 70KW |
Bearings are the single most failure-critical components in a Barmag spinning machine. In high-speed winders running continuously at winding speeds above 4,000...
Plura VideA dynamic melt mixer is the most effective solution for achieving homogeneous blending of polymer melts in chemical fiber spinning and plastic processing lines...
Plura Vide1. Introductio: Quare PHA est altera Breakthrough in Fiber Materias Contra restrictiones materiarum globalium et scoporum neutralitatis carb...
Plura VideIntroductio: Nova Fibra postulata in Aetate Sport et Hotel Ex athleisura globali inclinatio acti, postulatio medica et sanitatis textilia crescens...
Plura Vide